Skip to main content

SVN Wirtualna Sieć

Technologia SVN jest modułem, który usprawnia oprogramowanie kontroli dostępu przenosząc je na kolejny poziom bezpieczeństwa.

To nowoczesne narzędzie łączące nieokablowane okucia off-line w system. Dzięki zastosowaniu minimum jednego okablowanego czytnika WRM z centralką on-line CU50ENSVN możemy w łatwy sposób zarządzać nieokablowanymi okuciami.

W momencie zbliżenia karty do czytnika następuje obustronna wymiana informacji.
Karty przekazują informacje gdzie i kiedy  otwierały drzwi.  Czytnik aktualizuje karty. W łatwy sposób można zarządzać dostępami kart, zdarzenia są automatycznie przekazywane z karty do oprogramowania.

Dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość zdalnego zarządzania np. oddziałami firmy, które są usytuowane w różnych miejscowościach.

przykład:

Firma mieści się w wielopiętrowym budynku, każde piętro jest wyposażone w dowolną ilość okuć off-line  oraz przynajmniej jeden czytnik naścienny z centralką CU50ENSVN. Centralka jest połączona z komputerem poprzez sieć LAN.  Każdy Pracownik posiada identyfikator (np. kartę zbliżeniową), dzięki której ma możliwość otwierania drzwi (zgodnie z nadanymi uprawnieniami przez administratora systemu). Pracownik musi zidentyfikować się w czytniku WRM w celu aktualizacji swojej karty, na karcie przekazywane są wszystkie zmiany, jakie zostały wprowadzone w programie. W przypadku, gdy nastąpiła konieczność usunięcia jakiegokolwiek identyfikatora z systemu, każdy nośnik, który zostanie zbliżony do czytnika otrzyma informacje o usuniętym identyfikatorze i automatycznie będzie roznosił tą informacje po nieokablowanych okuciach. Użytkownicy poruszający się przez cały dzień po obiekcie zbierają na swojej karcie informacje, które przy kolejnym zbliżeniu do czytnika naściennego są przekazywane do programu.

Wirtualne Sieć SVN  łączy ze sobą zalety systemu  on-line:

• szybkie zmiany konfiguracji systemu
• zdarzenia przekazywane do oprogramowania

z systemem off-line:

• bez potrzeby okablowania
• łatwy montaż
• możliwość rozbudowy systemu

Cała platforma oferowanych produktów SALTO może pracować w Wirtualnej Sieci SVN – okucia do drzwi, elektroniczne wkładki, zamki do szafek i kabin itd…