Skip to main content
25-lecie firmy Freiberger w Polsce

Rok 2017 jest dla nas szczególnym rokiem. Z dumą informujemy, że firma Freiberger obchodzi jubileusz 25-lecia swojej działalności na polskim rynku. Przez ten cały czas podnosiliśmy swoje kwalifikacje, aby świadczyć  dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. Otworzyliśmy oddziały w takich miastach jak: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Katowice, Kraków, Nowy Targ, Łódź, Wrocław i to jeszcze nie koniec. Chcemy być blisko naszych Klientów, aby móc zawsze szybko i sprawnie reagować na ich potrzeby. Staramy się, aby nie tylko oferowane przez nas usługi, ale również produkty,  były na najwyższym poziomie. Dlatego  elektroniczna kontrola dostępu – SALTO – jest w naszej ofercie. SALTO to zamki hotelowe oraz elektroniczne wkładki w szerokiej gamie  bezpiecznych technologii takich jak: Mifare, Desfire czy Legic.

Bardzo dziękujemy za zaufanie, jakim Państwo nas obdarzyli. Naszą największą nagrodą jest ogromne grono stałych Klientów. Dzięki temu, że Państwo do nas wracają wiemy, że nasza praca włożona w rozwój  nie poszła na marne.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i obiecujemy, że w dalszym ciągu będziemy  rozwijać swoje umiejętności, aby stale mieć możliwość oferowania Państwu nie tylko najlepszej jakości produkty, ale również usługi.